נשים חזקות – למה כדאי לנו לחזור להיות כאלה?

בעולם הקדום העריצו נשים חזקות.
נשים חזקות היו לגמרי מחוברות לעוצמות שלהם והעבירו מדור לדור
את הידע העתיק והסודי על הכוחות הטמונים בנשיות.

אנחנו יכולות לראות תכונות של אישה חזקה
או כוחות של נשים חזקות ככוללות בין היתר גם:

את היכולות לקרוא ולפרש חלומות, את השליטה העמוקה באינטואיציות,
את היכולת לתקשר עם כוחות הטבע ולעבוד יחד איתם או לשלוט בהם,
את האפשרות לברך או לקלל ולהפעיל את זה על אנשים,
חיבור חזק לטבע, לאמא אדמה, יכולת ניבוי וראיית העתיד,
שליטה בצמחים ובחיות ועוד ועוד
(מי שלא קראה את האוהל האדום ממליצה בחום לקרוא, ספר נהדר!)
תכל’ס נשים חזקות היינו תמיד.

כנשים תמיד היינו עמוד התווך של הבית ושל הקהילה.
תמיד היינו: המשענת, המרכז, הזרז לשינוי, היוצרות את החיים, היודעות את האמת
לא רק על עצמנו ועל הקרובים אלינו אלא גם על הבריאה והיקום.
לאורך ההיסטוריה תמיד היינו אנחנו הנשים, אלה שמחוברות לידע הגבוה,
לאינטואיציה, להדרכה, היו לנו תמיד יכולות מאוד גבוהות לשנות
ולעשות טרנספורמציה אמיתית לדברים סביבנו ולרפא.

אז למה כל כך הרבה מאיתנו, נשים חזקות ומדהימות,
בעידן של היום, מרגישות מנותקות מהכוח האמיתי שלנו?
למה כל כך הרבה נשים חזקות מרגישות חלשות,
לא שוות, לא מספיק ראויות?

באופן קולקטיבי, איבדנו את הכוח שלנו לאורך השנים והעידנים
מסרנו את הכוח שלנו בלית ברירה, מתוך נסיבות ההיסטוריה וויתרנו עליו.
וזה לא משנה שעברנו מלא גלגולים מאז, שעברנו את המהפכה הפמיניסטית
שאנחנו נשים מודרניות עם יכולת בחירה בקלפי (זה רק כמה עשרות שנים קיים)
ושיש לנו שיווין  (חלקי עדיין) לגברים.
למה שוויון חלקי עדיין? כי עדיין אנחנו רואים שנשים באותם עמדות מפתח
ובאותם עמדות במקומות העבודה מרוויחות פחות מגברים לצערנו..
ועדיין נשים מגיעות פחות רחוק ומקודמות פחות במקומות עבודה מאשר גברים
אבל בואו נשים את זה רגע בצד כי זה לעניין אחר 🙂

תכל’ס העניין הוא אנחנו בתוכנו. אנחנו בפנים,
בתוכנו, עדיין לא בכוח האמיתי שלנו, עדיין לא חזרנו
להיות נשים חזקות כמו שאנחנו יכולות להיות!
זאת קריאה להתעורר לכוח שלנו שוב! ויפה שעה אחת קודם!

למה נשים חזקות כמונו, איבדנו את הכוח?

ההיסטוריה מראה שגברים מאז ומתמיד פחדו מהכוחות הנשיים
ולכן דאגו לשלוט בהם מתוקף הכוח הפיזי שלהם.
גברים השתלטו על הנשים, הרגו בהן ושלטו בהן כדי להיות בטוחים
שהם לא יכושפו או ינווטו לפי רצון הנשים.
וכך, לאורך העידנים, אנחנו, נשים עוצמתיות, התרגלנו לעמעם ולשמור בסוד את הכוחות שלנו.
החבאנו את עצמנו, פחדנו לדבר, להראות את עצמנו ואסור היה לנו
לעסוק ולתרגל את הכוחות שלנו כי העלו אותנו על המוקד.
כן, בתוכנו עמוק בפנים כולנו עדיין מכשפות מדהימות מלאות יכולות וכוחות
ועוצמות אבל זה חבוי, כי בקולקטיב הגנטי הועבר לנו שאסור לנו להיות מחוברות לזה
כי זה מסוכן כי יכולים לנדות אותנו, להרוג אותנו ולהבעיר אותנו על המוקד.

תחום המחקר הגנטי שנקרא האפיגנטיקה מוכיח ומראה לנו היום שדפוסי התנהגות
וטראומות חקוקות לנו בדי.אן.איי וזה אומר שדורות שלמים של נשים
שהחביאו את הכוחות שלהן מביאות אותנו היום למקום שבו
דורות אחר כך, אנחנו הנשים רחוקות מהכוחות שלנו.

אז הגיע הזמן שלנו, נשים חזקות, נשים עוצמתיות, לחזור לכוחות האמיתיים שלנו
העולם מחכה לכוח הנשי שיחזור לגדולתו ויעזור לו להירפא!

רק האנרגיה הנשית יכולה לרפא ולהוביל ולהנהיג את העולם
למקום טוב יותר בעידן של היום.
ובלי קשר, יהיה לך הרבה הרבה יותר נעים וכיף
ונכון וזורם ומשמעותי להיות מחוברת לפאן החזק העוצמתי
ולכוחות האמיתיים שלך, נכון?

אז אספתי כמה תכונות של אישה חזקה
שאם תאמצי אותן ותחזקי אותן בתוכך, הם יאפשרו לך
להיות אישה חזקה , אישה עוצמתית.

איך להיות אישה חזקה?

אז הנה 13 מהויות אנרגטיות נשיות חזקות שכדאי שתיזכרי בהן
ותעצימי בתוכך כדי להיות הגדולה שאת:

 • זרימה וגמישות

אישה במיטבה יודעת לזרום עם החיים ועם היקום. יודעת להיות גמישה. גמישות היא תכונה נשית מובהקת. אישה עוצמתית אמיתית יודעת בתוכה את הכוח שלה ולכן אין לה שום צורך לשלוט באף אחד או בשום דבר. היא יודעת להגיב בצורה מדויקת ומותאמת לכל מצב ולכאן ועכשיו מבלי צורך לתכנן ולשלוט במה שיקרה. זרימה היא תכונה נשית מאוד חשובה שכולנו איבדנו בעולם המערבי הלחוץ והעמוס שלנו. אנחנו מתכננות כמו גברים, שולטות בעצמנו וברגשות שלנו כמו גברים וכל דבר שמפתיע אותנו מלחיץ ומכניס אותנו לפחדים ולחרדות. אישה אמיתית שמחוברת לעוצמה שלה, אין לה צורך לא לתכנן ולא לדעת מה יקרה ולא לשלוט בכלום. היא יודעת שהיא מחוברת ושבכל מצב היא תמצא את הזרימה הנכונה שלה ברגע הנכון ותמיד תדע כמו מים שזורמים בבטחה, לזרום למקום הכי מדויק לה ולמשפחה שלה.

 • הדהוד ושיקוף

אישה יודעת איך לשקף לקרובים אליה את האמת, איך להראות להם את הדרך, איך להיות שם עם המילה הנכונה בזמן הנכון, איך להכיל את כל מה שקורה סביבה ואיך להדהד את זה החוצה ולקחת את זה למקום טוב יותר, רחוק יותר, אישה מחוברת לנשיות שלה, יודעת איך לא להתערבב עם אחרים ועם מצבים ואיך לשמור על היכולת שלה לשקף את האמת בכל רגע, להדהד את האמת שלה בכל רגע, ואיך לא ליפול לבורות שאחרים שמים לה.

 • טרנספורמציה ושינוי

אישה חזקה מובילה שינוי, יוצרת שינוי, במהות שלה אישה היא שינוי, המבנה האנטומי שלנו, ההורמונלי מביא אותנו למקום שבו אנחנו משתנות בכל יום במהלך החודש ומגיבות למהלך הלבנה. הגוף שלנו יודע להשתנות וליצור חיים חדשים, המחזוריות החודשית שלנו משתנה, מצבי הרוח שלנו משתנים, אנחנו זה שינוי. אישה מחוברת לכוחות שלה, יודעת לעשות שינוי ולהעלות אותו לדרגת טרנספורמציה. לעשות קסמים ולהיות אלכימאית אמיתית! לקחת מצבים קשים ומאתגרים ולהפוך אותם לגדילה ולצמיחה, ולא רק לעצמה, אלא לכל הסובבים אותה. אישה היא מרפאה במהות שלה, יכולה עם מגע יד ונשיקה להפוך כאב לשמחה, לרפא עצב ולחדש כל דבר ולהפיח בו את היופי שטמון בו. זה כוח אדיר שהרבה מאיתנו לא חיות מחוברות אליו וחשוב שנחזור אליו.

 • אומץ להיות שקופה וכנה –

רוב רובן של הנשים מחוברות לעצמן באופן טבעי ואם לא, אנחנו נעדיף להשקיע בעצמנו עם טיפול רגשי בכדי ליצור או לחזק את החיבור שלנו לעצמנו.
כי אישה אמיתית שמחוברת לכוחות שלה תמיד תהייה לה היכולת להיות כנה עם עצמה ועם הסובבים אותה. היא יודעת בדיוק מה היא מרגישה, מה היא חושבת, מה הדבר הנכון לעשות ותמיד מחויבת לאמת! ומתוך המחויבות הזו לאמת תדע תמיד מתי נכון להיות כנה מול מי נכון להיות כנה ואיך להביא את הכנות הזו בצורה הכי אמיתית, עדינה, בגובה העיניים, ככה שהיא תתקבל, ואיך לנווט את האנשים שסובבים אותה לראות את האמת הזו בצורה הכי פתוחה, שקופה וכנה שאפשר. היא לא מפחדת להגיד את האמת שלה, בפנים, היא לא חוששת מה יגידו עליה, מה יחשבו עליה, לא מפחדת שלא יאהבו אותה בגלל שהיא הייתה כנה, לא עושה חשבונות מתוך פחד אם יעזבו אותה כי היא תגיד את האמת שלה, היא פשוט אומרת את האמת הפשוטה, הכנה, העירומה, האמיתית והחזקה כי היא מחויבת לה!

 • תעוזה וחדשנות

נשים תמיד הובילו את הדבר הבא, תמיד ראו את העתיד, את הנולד, את הפוטנציאל הטמון בדברים, לאורך ההיסטוריה תמיד באו להתייעץ איתן, מאחורי כל גבר מצליח יש אישה מצליחה זה לא סתם. הגברים חסרים את האינטואיציה הזו שלנו יש בטבעי, והם תמיד יבואו לשאול את עצתנו בנוגע לשינויים וחידושים. לנו כנשים יש את היכולת להתחדש ולחדש ולהעיז ליצור חדשנות ולקחת את האנושות למקום החדש הבא.

 • מעוף ופרספקטיבה גבוהה

יש לראות את הדברים מלמטה מכאן מהמימד השלישי, מימד החומר ויש לראות את הדברים ממעוף הציפור. כנשים, תמיד הייתה לנו היכולת לראות את התמונה הרחבה והגדולה, למצוא את הדרך הנכונה מתוך כמה אפשרויות, הדרך המדויקת לאותו הרגע, מתוך אותה ראייה רחבה מלמעלה, לראות את מגוון האפשרויות ולחשוב מחוץ לקופסא. למה קל לנו כנשים לחשוב מחוץ לקופסא? במידה ואנחנו מחוברות למרכזים האמיתיים שלנו – ללב ולאינטואיציה, השכל לא שולט בנו ואז, אנחנו יכולות לראות חשיבה גבוהה רחבה וגדולה הרבה מעבר למימד השכל הרגיל שאיתו אנחנו חיים היום בחיי היום יום שלנו. העולם המערבי, הזכרי, המונע מתוצאות, מביא אותנו לשכל במקום למרכזים החזקים שלנו וזאת אחת הסיבות שבגללן קשה לנו לראות מגבוה את הראייה הרחבה שלנו.

 • אחדות והרמוניה

נשים מאז ומתמיד היו מחוברות למימדים הגבוהים ובמימדים הגבוהים אין נפרדות יש רק אחדות. נשים מבינות את זה במהות שלהן. הן יודעות בחוויה שלהן איך זה להיות אחד עם משהו או מישהו גם דרך תהליך עשיית האהבה שבמהלכה אנחנו מאפשרות לישות אחרת להיכנס ולהטמע לתוכנו וגם במהלך חודשי ההיריון שבא ישות אחרת למעשה מתמקמת בתוך הגוף שלנו ופתאום יש לנו חשקים למאכלים שלא קשורים אלינו (אני כצמחונית טרפטי סטייקים בהיריון הראשון שלי ועד היום הבן שלי טורף סטייקים), אנחנו מבינות במהות הפנימית שלנו אחדות וביחד חשיבות של משפחה, קהילה, אנחנו חיות את האחד. חשוב לנו מאוד שהכול יהיה הרמוני, שכולם יהיו מרוצים, לשמור על השקט והשלווה. כשאנחנו מחוברות לאמת שלנו ולמהות שלנו כנשים אנחנו פועלות מתוך אחדות והרמוניה ומקיימות אותן בחיים שלנו. אם מצאנו שהחיים שלנו מלאי דרמות, קונפליקטים ריבים ומתחים, אנחנו לא במהות הנקבית שלנו, שלא באשמתנו, התרחקנו ממנה, ואל דאגה יש דרך חזרה אליה. תמיד. היא שם מחכה לנו באהבה ובסבלנות לרגע הנכון.

 • לבלוב ופריחה, האומץ לזרוח ולהאיר את היופי שלך

אישה היא יופי! אסתטיקה, רוך ונעימות. אישה היא אור! כשאת אישה מחוברת לאמת הנשית שלך ולמהות שלך, את מאפשרת לאור שלך וליופי שלך לזרוח דרכך. את מאפשרת לעצמך לזרוח את הייחוד שלך במלואך ולהיות בגדולתך. לא מפחדת לאיים על אף אחד או אחת, לא מפחדת שיקנאו או שיעשו לך רע, את פורחת ומאירה פשוט כי את אוהבת את עצמך ואת העולם ואת החיים. את מבינה שיש לך את המקום המדויק שלך ושזכותך לפרוח כאן ממש כמו שפרח פורח על עץ במלוא תפארתו ולא עושה חשבון אם לפרוח רק רבע או רק חצי כי מה יגיד עץ האלון שאין לו פרחים? לא יפה.. אז כשאת אישה את נהנית מהגוף שלך ומהיופי שלו ללא כל קשר למימדים שלו, את אוהבת את הקמטים שנוצרים לך עם הגיל, את השיער המאפיר שלך, את השדיים שלך בכל מצב, את העליות והירידות של מצבי הרוח שלך, את הרגשות שלך, את כל כולך ומבינה שאת כולך יפה ומדהימה כמו שאת על כל מה שנמצא בתוכך כי את יצירה מוארת של הבריאה.

 • שלווה נחת וסיפוק

אישה יודעת להיות מאושרת בחלקה, היא נועדה לחיות את החיים מתוך שלווה וסיפוק ולקבל את כל מה שמגיע אליה באהבה. התכונה הנשית הטבעית היא קבלה, רספטיביות, ואילו אנחנו הנשים של העידן המודרני כובשות יעדים, מציבות מטרות, וכל זה באנרגיה זכרית טהורה. וזה בסדר להציב מטרות, אני מציבה אותם כל הזמן לעצמי וזה חשוב אבל לא על חשבון הסיפוק הנחת והשלווה. אישה חייבת להרגיש סיפוק נחת ושלווה כדי להיות מאושרת. היא לא ציידת. היא במהות שלה זקוקה לשקט ושלווה וסיפוק ונחת. אם הם חסרים בחיים שלה, היא הולכת ונחלשת, הולכת ומאבדת מהאור שלה במרדף אחרי דברים שיספקו לה את זה ואף פעם לא משיגה אותם. כי אישה אמורה להיות באנרגיה רספטיבית קשובה ומכילה תמיד תמיד. גם כשהיא יוצאת החוצה להשיג דברים ולכבוש יעדים. אז התבונני איפה בחיים שלך יש לך נחת וסיפוק ושלווה ואיפה לא והכניסי גם לשם הודיה, סיפוק ונחת ממה שכן יש שם ופחות שימי דגש על מה שעוד אין או על מה שעוד חסר. זאת אנרגיה מאוד זכרית שנכנסה והתערבבה לך בתוך העניינים והיא מבלבלת ומחלישה אותך.

 • התבוננות ואבחנה

אנחנו הנשים חדות כמו סכין! רובנו מאוד מאוד רגישות, חדות אבחנה וזה גם אודות לאינטואיציה המאוד מחודדת שלנו. אנחנו תמיד יודעות מה אנחנו מרגישות בבטן וזה עוד קורה לנו הרבה לפני שאנחנו מבינות או יודעות מה אנחנו חושבות על הסיטואציה. אבל מה? אנחנו לא מקשיבות לזה, איבדנו את הקשר הישיר לבטן שלנו, אנחנו מתבוננות ומבחינות מיד, זה בדרך כלל גם מגיע אלינו כתחושה בגוף, בפנים, אנחנו תכל’ס יודעות בדיוק מה עלינו לעשות ומה אנחנו מרגישות כלפי מצב מסוים, אבל אז השכל נכנס ומשגע אותנו ואנחנו מפחדות לטעות, מפחדות להפסיד, מתקשות להחליט, שואלות ומחפשות את התשובה בחוץ, שואלות עוד ועוד אנשים מקבלות מלא עצות ומתבלבלות שוב ושוב . במקום לעצור רגע, להקשיב, להבחין ולהתבונן בדיוק מה עולה בפנים ומהי התשובה הנכונה שנמצאת שם. אישה אמיתית מחוברת בכל רגע לידיעה הפנימית הזו שלה, שאין בה שום ספק, רק ידיעה ברורה ויציבה של מה נכון לה מה נכון לאותה הסיטואציה, מה עליה לעשות ולהחליט. אישה שמחוברת באמת ומקשיבה לעצמה אין לה שום ספקות עצמיים, חששות, פחדים, היסוסים, היא פשוט יודעת!

 • השראה ויצירה

נשים זה יצירה אינסופית. אנחנו אנרגיה של בריאה ויצירה. אנחנו בוראות חיים בתוכנו, ויש לנו את היכולת לברוא ולייצר כל דבר שאנחנו חולמות ושיש לנו את החזון לגביו ובמקום זה, אנחנו הולכות לגברים שיגידו לנו איך ליצור ולברוא את החיים שלנו. לא אבסורד? כל הידע של היצירה האינסופית נמצא בתוכנו. אנחנו רק צריכות להיות מחוברות להשראה שלנו כדי לדעת בדיוק איך ליצור מתי ליצור בצורה הכי מדויקת ונכונה. נשים תמיד היו המוזות של האמנים ושל הגברים. למה לא היו “מוזים” גברים לאורך ההיסטוריה? באמת תמוה לא? פשוט כי נשים הן השראה והן היצירה. נקודה. אין כאן מה להוסיף עוד. אז אם את מוצאת את עצמך ריקה מהשראה וכשאת חושבת על החזון שלך את רואה ריק שחור – זה אומר שהתרחקת מהצדדים הנשיים שלך, מההקשבה הפנימית, מההשראה העצמית שלך. אבל יש לך את זה בתוכך וכל מה שאת צריכה לעשות זה להיזכר במי את באמת בפנים! כל היתר יבוא מעצמו.

 • התמסרות ואמונה

שתי התכונות הקשות ביותר שבני האדם יכולים לבקש לעצמם ורק אנשים בדרגה רוחנית מאוד גבוהה יודעים ליישם אותם הלכה למעשה זה התמסרות ואמונה. רובנו חיים במימד השלישי ממקום של צורך לדעת וצורך לשלוט במה שקורה. התמסרות הרבה פעמים נקשרת בתוכנו לוויתור ולפאסיביות בעוד שהתמסרות בעומק שלה, במקום הכי טהור שלה היא היכולת הטבעית שלנו לעבוד עם היקום והבריאה במקום נגדו ולעוף איתו גבוה למעלה. אישה שמחוברת למהות האמיתית ולעוצמה שלה, יודעת שדרך ההתמסרות הזו, היא נותנת ביטוי ויכולת לבריאה לכוון אותה למקום הכי גבוה ומדויק עבורה ואין לה שום שאלה או פחד. אישה אמיתית יודעת מתי להתמסר, עד כמה, למי ואיך ומתי להיות בשליטה. במקום זה, הרבה מאיתנו הנשים אימצנו לעצמנו את המנגנון הזכרי של השליטה וחשוב לנו לדעת בדיוק מתי כמה למה ואיך אחרת אנחנו לא זזות מטר ואם קורה משהו לא מתוכנן אנחנו נכנסות לכעסים או לפחדים. במקום זה, הישעני אחורה, דעי שהיקום איתך ושאת עובדת איתו ותפעילי את הקסמים שלך. מתוך זה יקרו ניסים, והדברים הכי נפלאים שאפילו לא חלמת עליהם יגיעו אלייך. איך זה נשמע לך? שווה, לא?

 • הזנה ונתינה

כנשים יכולת הנתינה שלנו מאוד גדולה וגם מאוד טבעית כאוהבות הרמוניה ואחדות אנחנו אוהבות שלכולם יהיה טוב ולכן נותנות מעצמנו בלי שום קושי במיידי, ככה מתוך החיבור הזה האינסופי ללב שלנו. אמה מה? מרוב שאנחנו נותנות ונותנות ומזינות את הסביבה, אנחנו שוכחות לתת לעצמנו, להתפנק, לפרגן לעצמנו ולהזין ולמלא את עצמנו בחזרה. בעידנים העתיקים נשים היו מתכנסות ביחד, נותנות אחת לשנייה, חוגגות ומעצימות אחת את השנייה וגם היום, אנחנו הולכות לקפה טוב עם חברה וזה מזין אותנו אבל בעידנים העתיקים, היינו מאפשרות לעצמנו תוך כדי הטכסים האלה להיות מוזנות מהיקום ומהבריאה בנוסף לחיבור הנשי השבטי המעצים. בזמנים עתיקים היינו כקבוצה של נשים מתחברות ל”שטקר” של הזרימה של היקום ונטענות ישירות משם. היום, שכחנו שה”שטקר” הזה קיים ולרובנו הוא כבר לא נגיש אז במקום להזין את עצמנו בחזרה אנחנו רק נותנות ונותנות ומתרוקנות. אם זה קורה גם לך, כדאי שלפחות כבר עכשיו תורידי לעצמך את המדיטציות שלי במתנה שיחברות אותך בחזרה לגדולה שלך ולאמת שלך ויטעינו אותך מחדש באנרגיות מחודשות.

אם קראת עד כאן ואת מרגישה משהו מהסוג של
“אוף! אני ממש רחוקה מהמהות הנשית הטהורה הזו”
זה בסדר – הרבה מאיתנו ככה ואת לא לבד!

חשוב לי שתזכרי  שגם אם את עוד לא חיה את כל
המהויות האלה ביום יום שלך, הם חלק ממך.
הם שם, בתוכך, טמונים עמוק ב DNA שלך
חשוב לי שתדעי שיש לך את היכולת לשוב ולהיזכר. לשוב ולהתחבר
בכל רגע שאת בוחרת לעשות את זה!

להיות המתנה שאת

ובינתיים כתבי לי כאן למטה
איך את מרגישה עם המהויות הנשיות האלה
ועד כמה הן חלק מהחיים שלך?

רוצה לקרוא עוד על נשיות והתפתחות אישית?
העצמת נשים – איך להתחבר לאנרגיה הנשית
לחיות את הרגע ואת ההווה 6 דרכים פשוטות שמחברות אותנו ל being שלנו
התפתחות אישית אצל נשים מה שונה?

בואי נצא ביחד למסע התפתחות אישית משמעותי
ותגלי איך לצמוח ממשבר גיל 40 ולהיות שלמה שלווה ושמחה