טיפול רגשי לנשים

במפגשים עם אנאמה עבדנו על כל הנושא של פחדים ודאגות, חיזקנו אמון בעצמי ביכולות שלי, בעוצמה שלי וביקום. מה שקרה בתוכי בעקבות העבודה עם אנאמה היה שהתחברתי אפילו עוד יותר לעוצמות של עצמי, קיבלתי תובנות ובכלל הבנתי למה הופיעו השיעורים האלה בחיים שלי

יעל בן-אריה

טיפול רגשי עם אנאמה

בזכות גישתך המעצימה, רגישותך, השיקוף שלך, אור פניך וקולך צלחתי משברים ואתגרים. צמחתי, התעצמתי והצלחתי להשיג השגים בכל מישור בחיי. אני מרגישה מחוזקת ובטוחה בעצמי וזה ניכר בהתנהגותי ובהתאם בתגובה שאני זוכה מהסובבים אותי.

מירי מוטילסקי

טיפול רגשי אנרגטי

כשהגעתי לאנאמה הרגשתי שאני בסערה ואין לי שקט. במהלך העבודה הבנתי שאני מתירה פלונטרים של שנים, שפתאום אני מבינה מאיפה פעלתי ומה הניע אותי עד היום. אנאמה לימדה אותי להתחבר לבחירות הנכונות שלי מהמקום הכי נכון עבורי. לא לרצות את האחרים. היום יש לי דרך וכלים לחקור בתוכי.

חני קלרנפלד

טיפול רגשי עם אנאמה טל מילר

במהלך המפגשים עם אנאמה עבדנו על הפחדים שלי, ניקינו כל מיני משקעים מהעבר שלי כילדה שהפריעו לי לפתוח את הלב ולבטוח, חיזקנו את האמון שלי בעצמי וביכולת שלי להיות במערכת יחסים קרובה ואינטימית ועוד. פתאום הגבר שלי הופיע ונוצר חיבור אמיתי של האהבה של זרימה ושל זוגיות כזו שייחלתי לה כל חיי.

ממי לברון

“הכול נפתח והפך להיות הרבה יותר מדויק”

אליסה

“אני פועלת ממקום חדש. ממקום אחר”

סיגל גבע – שחם

“מפגישה לפגישה הרגשתי שאני מעמיקה “

הגר סמיאטיץ

“חוויתי את השינוי בצורה מאוד ממשית”

ליזה

ממליצות על אנאמה טל מילר

העבודה עם אנאמה חיברה אותי עוד יותר לעצמי. השלתי מעלי עטיפות, שברתי חומות של שנים, למדתי להכיר את עצמי באמת ולתת לעוצמות שבתוכי ביטוי גם בחוץ. מה שאני כל כך אוהבת באנאמה זאת הדרך שלה ללמד ולגעת בדברים עמוקים וגבוהים בשפה פשוטה ובקרקע

רוני שחם – נחמני

טיפול ריגשי עם אנאמה

הגעתי לאנאמה עייפה, מתוסכלת ומרוקנת. הרגשתי שאני הולכת לאיבוד, מפוזרת, הרגשתי שהכוחות שלי כבר לא כמו פעם, הסבלנות לא כמו פעם. הבנתי שאני צריכה לשנות משהו. מרגע לרגע, בליווי נעים ורגיש חזרתי לעצמי. אותה עצמי אבל אחרת. שקטה יותר. נינוחה ושמחה.

בת-חן שפירא

“אני פועלת ממקום יותר רגוע ובטוח, אני כבר לא מפקפקת בעצמי. השתנו לי החיים”

הדס

“למדתי לפעול בצורה חדשה על דברים שלא הצלחתי בהם אלף פעם קודם לכן”

נועה ארמן

בעקבות משבר אישי, עייפה וכבויה, אספתי את עצמי והגעתי לטיפול עם הרבה מאד חששות ופחדים. בתהליך איתך, למדתי את עצמי, הבנתי לעומק מה מפעיל, מה חשוב ומה מיותר וההבנות האלו חלחלו לרבדים הכי עמוקים של הרגש ויצרו את השינויים שכל כך ייחלתי להם. בעדינות, ברוך ובנחישות שלך הובלת אותי בשבילים אל עצמי והראית לי את הדרך החדשה שתטיב עמי. לא ויתרת לי גם כשניסיתי לחזור לדפוסים הישנים. הרגשתי תמיד נתמכת, מוכלת ולגיטימית. גם בימים הקשים והרעים שלי. את כל מה שהבאתי למפגשים המרת לחומרי עבודה שהטיסו אותי קדימה והיוו דלק להתקדמות שלי. בלעדייך הייתי ממשיכה להסתובב סביב עצמי במעגלים בלתי נגמרים.

דנה רינג – פישמן

ממליצות על אנאמה טל מילר

אני מרגישה אחרת ואני חווה את המצבים שאני נמצאת בהם אחרת. רק עכשיו כשיש לי יותר בהירות, אני רואה איך הרגשתי קודם וזה מדהים ואת מדהימה ותודה. הלב שלי מתרחב מפעם לפעם כשאני איתך ואני מודה על המקום שלך בעולם.

מאיה פכהולדר

בואי צאי ביחד איתי למסע התפתחות אישית משמעותי
ותגלי איך לצמוח ממשבר גיל 40 ולהיות שלמה שלווה ושמחה

טיפול רגשי עם אנאמה