לא קל להחליט להתחיל תהליך של טיפול רגשי

אני מכירה אותך ויודעת שאת אישה חזקה, מודעת, חכמה ומלאת ידע, שעשתה כבר כברת דרך משמעותית בחיים, שהגשימה, שמימשה, ושבדרך כלל מסתדרת לבד.
ולמרות זאת, יש עדיין כל מיני דברים שאת מסתובבת איתם בבטן, שמעיקים ומכבידים עלייך וכנראה נמצאים שם כבר הרבה מאוד זמן. תקופות ארוכות ניסית ‘לפתור’ אותם או להתעלם מהם אבל הם עדיין שם.
לא תמיד את יכולה או רוצה לדבר עליהם עם הקרובים לך. על הבן זוג שלך את לא רוצה להעיק ובכנות, הוא גם לא מסוגל להכיל את העומק הרגשי שלך. לא כי הוא לא רוצה, פשוט כי הוא לא יכול, אין לו את הכלים, או את היכולת הרגשית ואת הסבלנות להיות שם בשבילך ותכל’ס זה גם לא התפקיד שלו. את החברות את יכולה לשתף אבל בצורה מאוד מוגבלת ולמרות שהן יודעות להקשיב ולנסות לעזור, את לא מחפשת מישהו שיתן לך ‘עצות’ או רק יקשיב, את רוצה שמישהו יתן לך יד וילווה אותך עמוק פנימה אל עצמך, אל המקומות העמוקים והחבויים שמפחיד מידי וגם האמת שכמעט בלתי אפשרי להגיע אליהם לבד בעצמך ואת כמהה לליווי עדין מתחשב ומקצועי שיעזור לך להגיע לתשובות שנמצאות עמוק בתוכך.

כי למרות כל הדרך שעשית ולמרות שלפעמים את מתעייפת מהדרך הזאת והיית רוצה שהיא תהייה קצרה יותר וכבר תיגמר, את מבינה שזה לא עובד ככה. הלוואי, אבל את יודעת שיש לך עוד דרך לעשות. למרות כל השנים שהשקעת בעצמך, לצערך את עדיין לא מרגישה מספיק שלמה, מספיק שלווה ומספיק שמחה כמו שהיית רוצה וכמו שמגיע לך אחרי כל המאמצים שלך ואחרי כל מה שנתת, יצרת ובנית.

אולי את נמצאת בתקופה בחיים שבה שוב דברים משתנים. מה שהיה פעם מקור של הזנה ושל שמחה כבר לא כל כך ‘עושה לך את זה’ כמו פעם: הילדים שהיו פעם מרכז עולמך כבר גדלו ופחות צריכים אותך, הזוגיות כבר לא מרגשת כמו פעם ואת העבודה כבר די מיצית ואת עושה אותה בעיניים עצומות. את כבר עייפה מלנהל את העולם, מלרצות את כולם, מלקחת על הכתפיים שלך את הכול. נמאס לך ממאבקים ומניסיונות סרק “לסדר את עניינים”, לסחוב את הכול על הגב כדי שהכול יהיה ‘בסדר’ וכולם יהיו ‘בסדר’. כולם חוץ ממך. די, זה גובה ממך מחיר יקר בכל הרבדים. גם ברגשי, גם בפיזי גם בתודעתי וגם באנרגטי. את מרגישה תחושות של ריקנות פנימית, חוסר שביעות רצון, חוסר סיפוק, אדישות, עייפות נפשית ואת מחפשת ומשוועת להרגיש תחושות של אושר, של שמחת חיים של סיפוק ושל שלווה.

היום את מבינה שהשמחה, השלווה והשלמות הפנימיים שלך הם לא מותרות אלא צורך עמוק שבוער בתוכך ואת כבר יודעת שאם האושר והשמחה שלך תלויים במשהו חיצוני, אז את עלולה להיות בבעיה. אם פעם היה לך קל להרגיש מאושרת ושמחה בזכות אותם דברים חיצוניים שעשית, שהשגת ושבנית כמו: התפקיד או הטייטל שלך בעבודה, המשכורת, ההורות, הילדים והמשפחה, הזוגיות, הלימודים, המראה החיצוני שלך, באיזה רכב את נוהגת ועוד כל מיני דברים שפעם היו מספיק חשובים לך ושעמלת קשה להשיגם, היום הם כאילו איבדו מהקסם ומהכוח שלהם וזה כבר לא מספיק לך או ממלא אותך כמו פעם.


טיפול רגשי, טיפול פסיכותרפיה, יאפשר לך לחזק את הקשר שלך לעצמך, לרפא כל מיני פצעים ישנים שממשיכים לפעול דרכך ולהפעיל אותך, לעשות שלום פנימי עם כל החלקים האלה בתוכך שניסית ללא הצלחה לברוח מהם כל כך הרבה שנים, כדי שבאמת תוכלי להיות מסופקת מאושרת ושמחה
כי הרי את יודעת שהמקור לשמחה ולסיפוק טמון במשהו פנימי עמוק שהוא בתוכך ולא תלוי בדבר. 

בואי, אני מזמינה אותך לעשות ביחד איתי תהליך של טיפול רגשי דרך טיפול פסיכותרפיה רך עדין ונשי וליצור מערכת יחסים אחרת, משודרגת יותר שלך עם עצמך וכתוצאה מזה עם העולם.
נגלה, נכיר, נעיר ונתחבר להוויות ולאיכויות אנרגטיות, איתן תוכלי לפרוח בחצי השני של החיים.

אין ספק שטיפול רגשי דורש ממך לגייס הרבה משאבים, לא רק של זמן ושל כסף אלא גם כוחות פנימיים שנדרשים כדי להסכים לחקור, להתבונן, להבין, לדבר, לספר, להיזכר ולהרגיש. מן הסתם יהיו לך חששות והיסוסים, הרי כל החיים רק ניסית להתקדם קדימה ולהיות בעשייה ולא לעצור לרגע ובטח שלא ל’חפור’ או לאפשר לעצמך להרגיש רגשות כואבים וקשים.
אז כשאת פונה לטיפול רגשי, ברור שתרצי לוודא שזה עם האישה הנכונה שתלווה אותך והשיטה המדויקת שתעזור לך.

קצת ממה שהן אומרות על תהליך של טיפול רגשי איתי…

מפגשי התפתחות אישית אנאמה טל מילר

בזכות גישתך המעצימה, רגישותך, השיקוף שלך, אור פניך וקולך צלחתי משברים ואתגרים. צמחתי, התעצמתי והצלחתי להשיג השגים בכל מישור בחיי. אני מרגישה מחוזקת ובטוחה בעצמי וזה ניכר בהתנהגותי ובהתאם בתגובה שאני זוכה מהסובבים אותי.

מירי מוטילסקי

מפגשי התפתחות אישית אנאמה טל מילר

הגעתי אלייך עייפה, מתוסכלת ומרוקנת. הרגשתי שאני הולכת לאיבוד, מפוזרת, הרגשתי שהכוחות והסבלנות שלי כבר לא כמו פעם. הבנתי שאני צריכה לשנות משהו.  בליווי נעים ורגיש שנתת לי חזרתי לעצמי. אותה עצמי אבל אחרת. שקטה יותר. נינוחה ושמחה. 

בת-חן שפירא

אני כאן כדי ללוות אותך אל עצמך בחזרה. לחזור להיות את

להתחבר שוב אל המהות הפנימית שלך אל העוצמה שלך, האמת שלך, הדיוק שלך, אל האהבה העצמית שלך, אל הקבלה של מי ושל מה שאת וכל זה מבלי לעשות מהפיכות ותהפוכות בחיים שלך אלא רק דרך תנועה פנימית עמוקה של שינוי תפיסות הבנות וחוויות מהעבר וניקוי חסמים פנימיים מעכבים. בכל גיל זה אפשרי אבל כשאת עושה את זה עכשיו, בשלב הזה של אמצע החיים זה אפילו חזק עוד יותר.
הנשמה שלך קוראת לך להמשיך לצמוח ולגדול ולהתפתח. יש בך כמיהה להיפתח למשהו חדש מדויק ונכון יותר, ודחף לשנות משהו עמוק בהתנהלות הפנימית שלך עם עצמך ועם העולם.  חשוב לי שתדעי שמדובר בהזדמנות. הזדמנות לא רק לעבוד על הסימפטומים שדוחפים אותך לרצות שינוי, אלא גם ובעיקר על המקור שלהם.

מפגשי התפתחות אישית אנאמה טל מילר

אז אם מתאים לך לגלות איך:

 • לקום בכל בוקר שלמה עם עצמך ועם החיים שלך אפילו שהם לא תמיד ורודים

 • להרגיש טוב עם עצמך בכל מצב וללא תנאים

 • להיאסף בחזרה ולהישאר במרכז שלך גם כשדברים מסביבך משתנים ומתפרקים

 • לשחרר ולהרפות שליטה בלי שהשמיים יפלו, בלי לפרק ובלי להתפרק

 • לקבל, אבל באמת, את הדברים שקורים בחיים שלך שלא תכננת ושאת לא רוצה בלי שהם יערערו אותך

 • לשחרר לשלום את משא החרטות שאת סוחבת על הכתפיים

 • להתחבר לשקט הפנימי שלך ולתת לו להיות חלק טבעי מאיכות החיים שלך

 • למצוא את הדיוק ואת האמת שלך ולהתרגל ולפעול במינימום מאמץ ומאבק

 • לגלות את העוגן לשקט ולשלווה בתוכך

 • לפעול מתוך חיבור למי שאת ולמהות הפנימית שלך – לקצב הנכון ולאופן הנכון לך אישית לעשות דברים ומבלי מאמץ ומאבק

 • לגלות מה את רוצה, אוהבת ומה משמח אותך באמת

 • להפריד בין מה ששלך למה שלא שייך לך ולסנן אנרגיות לא רצויות שנמצאות סביבך

 • לקחת החלטות באופן שהוא לגמרי מותאם לאני הפנימי העמוק שלך ולהיות שלמה איתן

 • לעשות ולפעול מתוך דיוק וחיבור לאני האמיתי שלך

 • לאהוב ולקבל את עצמך ללא תנאים ולהיות החברה הכי טובה של עצמך

 • לשפר את התקשורת עם הקרובים אלייך: בן זוג, ילדים, הורים

בואי ביחד, בתהליך עמוק של טיפול רגשי, כזה שמותאם לך,
לצרכים שלך ולקצב שלך נחולל שינוי ארוך טווח שיעזור לך להרגיש שלמה, שלווה ושמחה.

בואי, הגיע הזמן שלך

אז מה בבסיס של הטיפול הרגשי שאני מציעה ואיך זה מתנהל?

אני פסיכותרפיסטית גופנית שעובדת בשיטה ייחודית שמבוססת חוויה ומיינדפולנס. כן, אני יודעת שזה בטח סינית בשבילך, זה בסדר, אסביר בקצרה ואת היתר תצטרכי לבוא ולחוות 🙂 התהליך מתבסס על שילוב בין עקרונות פסיכולוגים רגילים ומוכרים לבין עקרונות פיזיולוגיים מרגשים שהם חלק מהגל השלישי של הפסיכותרפיה המודרנית. לדוגמא אנחנו עובדות הרבה עם העקרון שהמוח אינו מבדיל בין דמיון למציאות וזה מאפשר לנו לעשות תיקון לחוויות רגשיות טראומטיות או קשות שחווינו  בעבר ולשנות את הזיכרון הרגשי שלהם כך שהטראומה תפסיק להפעיל, לנהל ולפעול דרכנו ונוכל להמשיך הלאה בחיים נקיות מהשפעות של הפצעים הישנים עלינו.
עקרון נוסף שנשענים עליו זוהי הנחת היסוד שבגוף שלנו יש אינטליגנציה בסיסית וידע עמוק לגבי מה הוא הצעד הבא שנדרש לריפוי. ממש כמו שתינוק יודע מתוך דחף התפתחותי להתחיל להתהפך, לזחול, להיעמד וללכת ואף אחד לא צריך להגיד לו לעשות את זה, כך גם בכל גיל, בגוף שלנו שוכן הידע לצעד הבא להתפתחות הבריאה שלנו וכל מה שאנחנו צריכות לעשות זה לדעת להקשיב לו וללכת איתו אל הריפוי.
אז בתוך הטיפול הרגשי, אנחנו מקשיבות אלייך פנימה וביחד יוצרות חוויה חדשה, חוויה מתקנת ומרפאת למה שקרה בעבר שמשפיע עלייך עד היום.

עוד קצת על מה שקורה בתהליך טיפול רגשי:

 • אנחנו מגלות ומתרגלות איך אפשר לחזור בקלות שוב לאיזון (כי תכל’ס החיים כל הזמן מוציאים מהאיזון)
 • בונות חוסן רגשי – מחזקות את יכולת העמידות הפנימית ואת יכולת ההתמודדות שלך, בצורה שהיא לא מדחיקה או הישרדותית אלא בצורה בריאה, כנה ואמיתית
 • מקבלות פרופורציות ומתבוננות בפרספקטיבה חדשה וטרייה על כל מיני אירועים כואבים שקורים וקרו לך בחיים
 • לומדות איך להתחבר למשאבים הפנימיים שעומדים לרשותך ואיך לסמוך עליהם ולהישען עליהם כי הם תמיד שם
 • מרפאות פצעים ישנים כואבים
 • ממלאות ומתקנות חוויות שהיו חסרות לך בילדות
 • מגלות את הקונפליקטים הרגשיים הפנימיים שמעיקים עלייך ומיישבות ביניהם
 • מקשיבות ומדברות עם חלקים שונים ומנוגדים בתוכך
 • מפיגות את הבדידות ואת תחושת הלבד שאת הולכת איתה יתכן שכבר שנים

ועוד ועוד ועוד דברים מרתקים שנעבור ביחד בתוך טיפול פסיכותרפיה עמוק ומשמעותי שנצא אליו ביחד.
מה שחשוב שתדעי ושתקחי בחשבון לפני שאת מתחילה את התהליך איתי זה שכדי שהשינוי שניצור ביחד יהיה אמיתי, עמוק, מדויק, כדי שיהיו לנו תוצאות טובות וכדי שזה יישמר לאורך זמן אנחנו צריכות זמן, סבלנות, אמון בעצמנו ובתהליך, התמדה, יציבות ונחישות (כל הדברים שמאתגרים אותנו) פשוט כי אין הוקוס פוקוס, אלא רק עבודה פנימית אמיתית. כדי שהטיפול יוכל להעמיק ולהיות אפקטיבי, עדיף שניפגש פעם בשבוע ובדרך כלל אני קובעת לך יום ושעה קבועים שהם רק שלך. כמו שאת בטח כבר יודעת, הרגלים ודפוסים שמושרשים עמוק והם חלק ממך כבר 20 או 30 שנה לא ממהרים לעזוב. טיפול רגשי עמוק ומשמעותי, כזה שמביא לשינוי אמיתי, קורה בקצב שלו (ובקצב שלך) ולפעמים לוקח לזה זמן.

טיפול רגשי מאפשר לנו לקלף בכל פעם עוד שכבה שמכבידה ומסתירה את ה’אני האמיתי’ שלך. כל זה קורה בהדרגה, בנחישות, בהתמדה ובדרך שמותאמת בדיוק לך ולקצב שתת המודע שלך מגיב. אנחנו יוצרות ובונות את הסדר האנרגטי הפנימי החדש בצורה יציבה ונוכחת שפותחת בפנייך חוויות פנימיות של שמחה ושקט שלווה וסיפוק ללא תנאים.
ככל שאנחנו מעמיקות עוד, ותת המודע מקבל באופן שיטתי את המסר שיש שם “בוסית” חדשה שלוקחת אחריות ומשנה את המציאות שלה, הוא לומד להרפות ולשחרר ולהסכים לשינוי ולשתף איתו פעולה. לכן יש חשיבות מאוד גבוהה ל’חזרתיות’ שמאפשרת עבודה עמוקה עם התת מודע וריפוי פצעי עבר. במובן מסוים זה קצת כמו עבודת נמלים. כשאנחנו משדרות לתת המודע שאנחנו כאן להישאר, אנחנו נחושות לעשות את השינוי, הוא מגיב ועובד איתנו בחזרה וזה מאוד מתגמל ומספק. לשינויים האלה לוקח זמן להיטמע. לכן, אנחנו מטמיעות ומתכנתות אל תת המודע מחדש שוב ושוב את המסרים החדשים והם בהדרגה מחליפים את הדרך הישנה.

לאורך התהליך, אנחנו כל הזמן “בודקות את הדופק” ורואות מה משתנה בחוויה הפנימית שלך עם עצמך ומול העולם. מה נפתח ומשתחרר, מה כבר נוקה ומה נוצר והתחיל לפעול. מה משמח אותך ומה עוד לא, מה עדיין עוצר אותך ומפריע לך, ואנחנו לומדות איך לפעול בצורה רציפה ועקבית גם כשיש רגרסיה ותחושה של “ללכת אחורה” ובייחוד כשמגיעה תחושה של רגרסיה שתמיד מגיעה בתהליכים עמוקים.

אז איך אנחנו נפגשות בפועל?

מחיר כל מפגש טיפול רגשי הוא 280 ש”ח

את מרגישה בבטן את הפרפרים,
שמבשרים שמשהו חדש עומד להיכנס לחיים שלך?

בואי, נתחיל כבר עכשיו
טיפול רגשי