טיפול רגשי, איך מתחילים בכלל?

זה לא באמת משנה באיזה שלב בחיים את נמצאת כרגע, אולי את נערה שרק מתחילה את החיים שלך, או שאת כבר אישה בשלה שעברה כברת דרך משמעותית, אם את כאן ואת קוראת את השורות האלה, מן הסתם את סובלת מכאב רגשי כלשהו.
כאב כזה ששורף בלב ומכווץ את הבטן והוא מספיק חזק, שאת עושה, מנסה ומחפשת כל מיני הסחות דעת, כל מיני דרכים להפסיק להרגיש אותו, אבל את כבר יודעת שכל מה שתנסי וכל מה שתעשי, אולי יעזור בצורה רגעית, נקודתית וחלקית בלבד. זה לא יעלים אותו. זה מסוג הכאבים שאם לא מרפאים אותם מהשורש, לא יזוזו לשום מקום. הכאבים הרגשיים הישנים שלנו, כשהם לא מטופלים, הם נשארים תמיד ברקע, ממתינים, מחכים, כמו “אורבים” לרגע הזה שלשנייה אחת לא תשימי לב, לא תהיי על המשמר או אולי תיאלצי לעצור לרגע אחד קטן ואז הם עלולים לעלות ולהציף אותך.

אפשר להרגיש טוב עם עצמך

אולי את מרגישה קצת ‘תקועה’ כרגע, כאילו משהו לא זורם לך בחיים. אולי את מסתובבת עם תחושה פנימית כבדה, כמו מעין מועקה לא ברורה כזאת שמלווה את כל מה שאת עושה, אולי את מרגישה שמשהו בפנים חסר ושאת הולכת ומתרחקת מעצמך וכבר נמאס לך מהתחושה הזו שרק הולכת וגדלה ואת כבר מאוד רוצה להרגיש טוב יותר עם עצמך.
אני יודעת שאת כמהה ומשוועת לשינוי עמוק ומשמעותי אבל רק לא יודעת איך עושים אותו. אולי כבר ניסית כל מיני טיפולים רגשיים כאלה ואחרים שחלקם עזרו לך יותר וחלקם פחות אבל מה שברור זה שאת רוצה להתעורר בבוקר חופשייה מאותה מועקה, שלמה עם עצמך, שלווה ושמחה ואת רוצה לתפקד בצורה מיטיבה וזורמת עם האתגרים שהחיים הלא פשוטים האלה שלנו שמים על כולנו.

לתת לעצמך מתנה טיפול פסיכותרפיה רגשי

אבל יחד עם כל זה, ברור לי שיש בתוכך גם כל מיני קולות שמפריעים לך להחליט להתחיל תהליך של טיפול רגשי. הקולות האלה אומרים שאולי את כן יכולה להסתדר לבד ולפתור את הדברים עם עצמך, הם ממשיכים ואומרים שזה יקר ושדווקא עכשיו יש מלא הוצאות או שאין לך מספיק הכנסה ושאין לך זמן לזה עכשיו כי גם ככה את מאוד עמוסה ויש גם קול אחד שלא באמת מאמין שמשהו יכול לעזור. כן, כן, כל הקולות האלה הם אמיתיים. הם שם והם מפריעים לך להחליט להעיז לתת לעצמך את המתנה הזאת ופשוט לעשות את זה.
אבל בתוך תוכך את כבר יודעת שאם תצליחי ללכת אל מעבר לרעשים האלה שעוצרים אותך ותסכימי להתחיל תהליך פנימי עמוק, זה בהחלט יהיה שווה.

טיפול רגשי או טיפול פסיכותרפיה, מאפשר לך לחזק את הקשר שלך לעצמך, לרפא כל מיני פצעים שנוצרו פעם ועדיין ממשיכים לפעול דרכך ולהפעיל אותך, לעשות שלום פנימי עם כל החלקים האלה בתוכך שניסית ללא הצלחה לברוח מהם אבל הם תמיד שם, כדי שבאמת תוכלי להיות מסופקת מאושרת ושמחה כי הרי את יודעת שהמקור לשמחה ולסיפוק טמון במשהו פנימי עמוק שהוא בתוכך ולא תלוי רק בדברים החיצוניים. 

בואי, אני מזמינה אותך לעשות ביחד איתי טיפול פסיכותרפיה

טיפול ריגשי רך, עדין ונשי וליצור מערכת יחסים אחרת, משודרגת יותר שלך עם עצמך, וכתוצאה מזה עם העולם.

זה נכון, את חוששת שטיפול ריגשי ידרוש ממך לגייס משאבים, לא רק של זמן ושל כסף אלא גם כוחות פנימיים שנדרשים כדי להסכים ללכת את הדרך, להיכנס לתהליך יסודי ועמוק, לחקור, להתבונן, להבין, לדבר, לספר, להיזכר ולהרגיש. זה לא פשוט ואף אחת לא רוצה ל’חפור’ או לחזור להרגיש רגשות כואבים וקשים סתם בלי לדעת שזה מוביל לריפוי.
אני כאן להגיד לך שכל מה שיעלה מתוך המפגשים שלנו, לא סתם עולה. הוא עולה כי הוא יודע שהגיע זמנו להירפא. הגופנפש שלנו יודע מה היא התנועה הטבעית שמתבקשת להחלמה ואנחנו ביחד בתוך תהליך הזה. תהליך של ייעוץ רגשי יציב ועמוק, יחד אנחנו מקשיבות לתנועה הזו ומעודדות אותה לצמוח לגדול ולהתפתח.

טיפול ממוקד רגש כזה כמו שאני מזמינה אותך לחוות ביחד איתי, הוא טיפול עמוק, שמגיע למקור של הבעיות שלך ולא רק שם סוג של ‘פלסטר’ אלא באמת מאפשר לך לעשות טרנספורמציה אמיתית ולזוז מקום. צעד אחר צעד, בצעדים מדודים ובקצב טבעי, בלי מהפכות דרסטיות ושינויים מקצה לקצה. ככה, תוך כדי החיים עצמם, לרפא בתוכך מקומות עמוקים שנפגעו ונפצעו בעבר בצורה עדינה ורכה עם המון אהבה, חמלה וביטחון.
כשאת פונה לטיפול רגשי, ברור שחשוב לך לוודא שהאישה הנכונה תלווה אותך ושהשיטה מתאימה לך.

טיפול רגשי | משבר גיל 40

הנה קצת ממה שהן אומרות על טיפול פסיכותרפיה איתי…

מפגשי התפתחות אישית אנאמה טל מילר

בזכות גישתך המעצימה, רגישותך, השיקוף שלך, אור פניך וקולך צלחתי משברים ואתגרים. צמחתי, התעצמתי והצלחתי להשיג השגים בכל מישור בחיי. אני מרגישה מחוזקת ובטוחה בעצמי וזה ניכר בהתנהגותי ובהתאם בתגובה שאני זוכה מהסובבים אותי.

מירי מוטילסקי

מפגשי התפתחות אישית אנאמה טל מילר

הגעתי אלייך עייפה, מתוסכלת ומרוקנת. הרגשתי שאני הולכת לאיבוד, מפוזרת, הרגשתי שהכוחות והסבלנות שלי כבר לא כמו פעם. הבנתי שאני צריכה לשנות משהו.  בליווי נעים ורגיש שנתת לי חזרתי לעצמי. אותה עצמי אבל אחרת. שקטה יותר. נינוחה ושמחה. 

בת-חן שפירא

בעקבות משבר אישי, עייפה וכבויה, אספתי את עצמי והגעתי לטיפול פסיכותרפיה עם הרבה מאד חששות ופחדים. בתהליך איתך, למדתי את עצמי, הבנתי לעומק מה מפעיל, מה חשוב ומה מיותר וההבנות האלו חלחלו לרבדים הכי עמוקים של הרגש ויצרו את השינויים שכל כך ייחלתי להם. בעדינות, ברוך ובנחישות שלך – הובלת אותי בשבילים אל עצמי והראית לי את הדרך החדשה שתטיב עמי.
לא ויתרת לי גם כשניסיתי לחזור לדפוסים הישנים. הרגשתי תמיד נתמכת, מוכלת ולגיטימית. גם בימים הקשים והרעים שלי.
את כל מה שהבאתי למפגשים המרת לחומרי עבודה שהטיסו אותי קדימה והיוו דלק להתקדמות שלי.
בלעדייך הייתי ממשיכה להסתובב סביב עצמי במעגלים בלתי נגמרים.

דנה רינג – פישמן

אנחנו עושות את זה ביחד

אני כאן כדי ללוות אותך אל עצמך בחזרה. לחזור להיות את. להתחבר שוב אל המהות הפנימית שלך אל העוצמה שלך, האמת שלך, הדיוק שלך, אל האהבה העצמית שלך, אל הקבלה של מי ושל מה שאת וכל זה מבלי לעשות מהפיכות ותהפוכות בחיים שלך אלא רק דרך תנועה פנימית עמוקה של שינוי תפיסות הבנות וחוויות מהעבר וניקוי חסמים פנימיים מעכבים.
הנשמה שלך קוראת לך להמשיך לצמוח ולגדול ולהתפתח. יש בך כמיהה להיפתח למשהו חדש מדויק ונכון יותר, ודחף לשנות משהו עמוק בהתנהלות הפנימית שלך עם עצמך ועם העולם.

אולי את נמצאת בתקופה בחיים שבה שוב דברים משתנים. מה שהיה פעם מקור של הזנה ושל שמחה כבר לא כל כך ‘עושה לך את זה’ כמו פעם: הילדים שהיו פעם מרכז עולמך כבר גדלו ופחות צריכים אותך, הזוגיות כבר לא מרגשת כמו פעם ואת העבודה כבר די מיצית ואת עושה אותה בעיניים עצומות. אולי את כבר עייפה מלנהל את העולם, מלרצות את כולם, מלקחת על הכתפיים שלך את הכול. נמאס לך ממאבקים ומניסיונות סרק “לסדר את עניינים”, לסחוב את הכול על הגב כדי שהכול יהיה ‘בסדר’ וכולם יהיו ‘בסדר’. כולם חוץ ממך. די, זה גובה ממך מחיר יקר בכל הרבדים. גם ברגשי, גם בפיזי גם בתודעתי וגם באנרגטי. אולי את מרגישה תחושות של ריקנות פנימית, חוסר שביעות רצון, חוסר סיפוק, אדישות, עייפות נפשית ואת מחפשת ומשוועת להרגיש תחושות של אושר, של שמחת חיים של סיפוק ושל שלווה.

אם את מחפשת ליווי עדין מתחשב ומקצועי שיעזור לך להגיע לתשובות שנמצאות עמוק בתוכך, מישהו שיתן לך יד וילווה אותך עמוק פנימה אל עצמך, אל המקומות העמוקים והחבויים שמפחיד מידי וגם האמת שכמעט בלתי אפשרי להגיע אליהם לבד בעצמך, בואי אני כאן בדיוק בשביל זה.

מפגשי התפתחות אישית אנאמה טל מילר

בואי ביחד, בתהליך יציב ועמוק של טיפול רגשי לנשים. כזה שמותאם לך,
לצרכים שלך ולקצב שלך, נחולל שינוי ארוך טווח שיעזור לך להרגיש שלמה, שלווה ושמחה.

דברים שחשוב שתקראי לפני שנצא לדרך

עמוק בתוכנו מאוחסנים זיכרונות רגשיים קדומים ראשוניים, מתקופת הילדות והינקות.זיכרונות בלתי מודעים, חסרי מילים שהתעצבו בגוף עוד הרבה לפני שידענו לדבר.אנחנו לא זוכרות אותם, אבל הגוף זוכר.מערכת העצבים מגיבה לכל אירוע ומצב באופן מיידי, מתוך הזיכרון הזה, עוד הרבה לפני שהמוח החושב מתגייס למשימה. זה מנגנון פיזיולוגי הישרדותי טבעי שלנו כבני אנוש. לכן, הדרך שבה החזיקו אותנו, שמרו והגנו עלינו כן או לא, הצורה והעיתוי שהאכילו אותנו ודיברו איתנו בחודשים הראשונים לחיינו והלאה בשנים הראשונות עד לגילאים שש, שמונה ועשר, נטמעים בגוף ומשפיעים ישירות על ההווה שלנו ולא משנה בנות כמה אנחנו. לצערנו, רובנו עוד סוחבות זיכרונות מאירועים לא פתורים מהעבר במיוחד את אלה הכואבים,שמסתבר שעדיין יכולים לנהל אותנו עד היום, למרות ובמיוחד בגלל שהם לא מודעים. התקופה הזו של הילדות, עשירה בזיכרונות גופניים שמאוחסנים עמוק בתת המודע ומעצבים את מי שאנחנו היום בבגרות ומשפיעים באופן ישיר על הדרך שבה אנחנו פועלות ומפעילות את חיי היום יום ואת מערכות היחסים והקשרים המשמעותיים לנו. מכיוון שכל מקרה שקרה לנו במהלך החיים, כל הפצעים והטראומות שחווינו, מבחינה פיזיולוגית נרשמים ונטמעים קודם כל בגוף, דרך החוויה הרגשית ורק אחכ המוח מצטרף ומנסה לפרש, להבין ולעכל, נוצר מצב שבו האירועים חזקים שחווינו לאורך השנים, ממשיכים ללוות אותנו כל החיים. בטיפול הרגשי אנחנו מגלות את המקומות האלה ועובדות איתן כך שהם יפסיקו לנהל אותך ואת תוכלי לנהל אותם. איך אנחנו עושות את זה? מחקרים חדשים מתחום הנוירו-פסיכולוגיה מגלים לנו ששינוי אמיתי לא מגיע רק מלדבר על משהו, להבין אותו או להיות מודעת אליו, למרות שזה חשוב, זה רק חלק קטן מהשינוי. השינוי העמוק והאמיתי, מתאפשר אך ורק מתוך ההרגשה והחוויה. זאת הסיבה שאנחנו עובדות בצורה חווייתית כדי שהשינוי העמוק יתרחש גם בגוף וגם בראש ועושות את התיקון למה שקרה אז. אנחנו יוצרות חוויה מחודשת ומטמיעות אותה בזיכרון של הגוף. בתהליך אנחנו מזהות ומנטרלות כל מיני אסטרטגיות פעולה הישרדותיות שאז, בעבר, בנקודת הזמן שהן נוצרו היו חשובות ומאוד מועילות. תמכו בך ועזרו לך להתמודד, אבל היום הן כבר פחות רלוונטיות ולשימוש בהן יש כבר מחיר כבד ומכביד. יחד נמצא את הדרך המיוחדת לך להשתחרר מהן. אני יודעת שאת כמהה לחזור להרגיש את מי שאת באמת, מתחת לכל האסטרטגיות והדפוסים האלה שסיגלת לעצמך בלית ברירה ולהיות חופשייה יותר. הטיפול הרגשי מאפשר לנו לקלף בכל פעם עוד שכבה שמכבידה ומסתירה את האני האמיתי שלך. כל זה קורה בהדרגה, צעד אחר צעד ובדרך שמותאמת בדיוק לך ולקצב שתת המודע שלך מכתיב.

ברור שכל אחת מגיעה לטיפול עם המטרות האישיות שלה ועם הבעיות הספציפיות שמפריעות לה וגורמות לה למצוקה ולסבל. יחד עם זאת, לתהליך של טיפול ריגשי יש כמה מטרות כלליות שתמיד נרצה להגיע אליהן כי הן בבסיס של בריאות רגשית נפשית ושל חוסן ויציבות שכל אחת רוצה שיהיו לה. הנה כמה מהמטרות הכלליות האלה: לקבל תמיכה ולפוגג את הבדידות ואת הלבדיות שאולי את מרגישה לפעמים לזהות דפוסים שאינם מיטיבים ולשנות אותם באמצעות התנסות בחוויה חדשה לגלות ומבט חדשות וטריות על אירועים כואבים שקורים וקרו לך בחיים , לעבד טראומות מהעבר ולרפא אותם בתוכך לאסוף כלים פרקטיים ויעילים שיאפשרו לך לווסת את עצמך רגשית, לאהוב ולקבל את עצמך כמו שאת ולחזור בקלות שוב לאיזון כי תכל’ס החיים כל הזמן מוציאים מהאיזון לבנות ולחזק את החוסן הרגשי, את יכולת העמידות וההתמודדות בצורה בריאה ללא צורך בהדחקה הישרדותית להתעצם ולהתחזק בעזרת חיבור למשאבים הפנימיים שנמצאים בתוכך ולסמוך עליהם ועל עצמך גם בזמן אמת, ברגעי מצוקה להכיר את הדפוסים שמשפיעים על מערכות היחסים שלך וללמוד איך לשפר את הקשרים האלה ולהביא אותם למקום בריא יותר למלא ולתקן חוויות חסרות כאלה שהיית אמורה לקבל בילדות שלך אבל מכורח הנסיבות לא קיבלת ועד היום את מרגישה שהן חסרות לך לאתר קונפליקטים רגשיים פנימיים שמעיקים עלייך וליישב ביניהם

בטיפול רגשי חווייתי אנחנו לא רק מדברות “על” הדברים אלא בעיקר מרגישות “את”. מחקרים אחרונים מתחום הפסיכותרפיה מראים שכדי ששינוי יהיה עמוק וארוך טווח וכזה שבאמת נשאר, הוא צריך להתחולל ברמת החוויה ולא רק ברמת התודעה. בהכשרתי אני פסיכותרפיסטית גופנית מטעם אוניברסיטת חיפה ואני עובדת בשיטה ייחודית שמבוססת חוויה ומיינדפולנס. אני חברה מוסמכת באיגוד הישראלי לפסיכותרפיה ואת ההתמחות שלי עשיתי במשך 3 שנים עם נפגעות תקיפה מינית ונפגעות אלימות במרכז לטיפול משפחתי ברווחה בכרמיאל. אני עובדת ומלווה נשים בטיפולים אישיים מעל ל 20 שנה. המיוחד בשיטה שאני מביאה, הוא שהיא שילוב בין כמה עולמות תוכן ומקורות השראה ולמידה. את תחילת הדרך שלי עשיתי במזרח הרחוק במנזרים בהם למדתי עקרונות רוחניים עתיקים וביניהם פסיכולוגיה בודהיסטית ומיינדפולנס ושיטות הוליסטיות רבות ומגוונות כמו: דמיון מודרך, פרחי באך, נשימה מעגלית, תטא הילינג, אקסס ועוד בהמשך למדתי פסיכותרפיה לעומקה, על כל העקרונות הפסיכולוגים הוותיקים המוכרים ובנוסף אני מתבלת את הטיפול גם ובעיקר בפסיכותרפיה שמגיעה מהזווית המודרנית העכשווית של המחקר בתחום נוירו – פסיכולוגיה, מחקר שמחזיק בתובנות המתבססות במקביל גם לעקרונות פיזיולוגיים מרגשים. שילוב שנחשב למאפיין את הגל השלישי של הפסיכותרפיה המודרנית. מה זה אומר? תכלס עם איזה עקרונות עובדים בשיטה הזו? אנחנו עובדות הרבה עם העקרון הפיזיולוגי שנתמך מחקרית שהמוח אינו מבדיל בין דמיון למציאות וזה מאפשר לנו לעשות תיקון תכל’ס, תוך כדי המפגש עצמו, לחוויות רגשיות טראומטיות או קשות שחווינו בעבר ולשנות את הזיכרון הרגשי שלהן כך שהטראומה תפסיק להפעיל, לנהל ולפעול דרכנו ונוכל להמשיך הלאה בחיים נקיות מהשפעות של הפצעים הישנים. כמובן שלא מספיק רק לדמיין את זה, אלא חשוב גם להרגיש את זה בחוויה הגופנית, מה שמאפשר ליצור מעברים נוירולוגים חדשים במוח ולסלול מסלולים חדשים של חוויה שבעקבותיה ניתן לצאת מהאוטומט אל עבר אפשרויות חדשות של חופש בחירה ועדכון התנהגות והתנהלות. עקרון נוסף שאני נשענת עליו בשיטה שאני עובדת איתה, הוא הנחת היסוד שבגוף שלנו יש אינטליגנציה בסיסית וידע עמוק לגבי מה הוא הצעד הבא שנדרש לריפוי. ממש כמו שתינוק יודע מתוך דחף התפתחותי איך להתחיל להתהפך, לזחול, להיעמד וללכת ואף אחד לא צריך להגיד לו לעשות את זה, כך גם בכל גיל, בגוף שלנו שוכן הידע לצעד הבא להתפתחות הבריאה שלנו וכל מה שאנחנו צריכות לעשות זה לדעת להקשיב לו וללכת איתו אל הריפוי. כך, במסגרת הטיפול הרגשי, אנחנו מקשיבות אלייך פנימה וביחד יוצרות חוויה חדשה, חוויה מתקנת ומרפאת למה שקרה בעבר שמשפיע עלייך עד היום. עקרון חשוב נוסף בעבודה איתי ביחד הוא כל מה שקשור לפצעי קשר והיקשרות מוקדמים. אפשר לקרוא לטיפול שאני עושה טיפול ממוקד רגש והיקשרות. מחקרים מראים כי בשנים הראשונות לחיינו כשמערכת העצבים עוד נבנתה והבשילה, נטמעו בה דפוסים קדומים הקשורים לקשר שלנו עם דמויות המפתח הראשוניות שטיפלו בנו. הדפוסים האלה חיים בנו בעיקר בגוף שלנו עד היום כאילו לא חלפו עשרות שנים. מבחינת הגוף אנחנו עדיין אותן ילדות פנימיות כואבות ופצועות שמחכות לתיקון ולריפוי. בתוך התהליך הרגשי אנחנו לומדות מה זה קשר בריא ואיך לחוות ולהרגיש ולאפשר קשר בריא בחיים שלנו.

כל אחת שתסיים את התהליך תגיד משהו קצת אחר ויחד עם זאת יש דברים שאני שומעת שחוזרים על עצמם אצל כל הנשים שמסיימות תהליך רגשי עמוק ומשמעותי ביחד איתי. הנה חלק מהדברים שהן דיווחו שהשתנו אצלן: לקום בבוקר שלמה עם עצמך ועם החיים שלך אפילו שלא הכול וורוד לדעת איך להרגיש טוב עם עצמך בלי קשר למה שקורה מסביבך ובלי תלות חיצונית להצליח להישאר במרכז שלך גם כשדברים מסביבך משתנים ומתפרקים ולחזור להיאסף בחזרה כשאיבדת את זה לרגע ללמוד לשחרר ולהרפות שליטה בלי שהשמיים יפלו, בלי לפרק ובלי להתפרק לקבל, אבל באמת, את הדברים שקורים בחיים שלך שלא תכננת ושלא היית בוחרת שיקרו לך, בלי שהם יערערו אותך לשחרר לשלום את משא החרטות שאת סוחבת על הכתפיים להצליח להתחבר לשקט הפנימי שלך בצורה יותר טבעית, קלה ונגישה מבלי מאמץ למצוא את האמת שלך, את החיבור למי שאת ולמהות הפנימית שלך – לקצב הנכון ולאופן הנכון לך אישית לעשות דברים ולפעול עם פחות מאמץ ומאבק להפריד בין מה ששלך למה שלא שייך לך ולהצליח לסנן אנרגיות לא רצויות שנמצאות סביבך להוריד טונות של ביקורת ושיפוט עצמי וסוף סוף לאהוב ולקבל את עצמך ללא תנאים ולהיות החברה הכי טובה של עצמך לשפר ולשדרג את הקשרים שחשובים לך ואת התקשורת עם הקרובים אלייך: בן זוג, ילדים, הורים, חברויות להיות שלווה יותר, שלמה יותר ושמחה יותר

בכדי שהתהליך יהיה אפקטיבי ומשמעותי, אנחנו נפגשות בכל שבוע ביום ושעה קבועים משלך. משך כל מפגש של ייעוץ רגשי הוא שעה. אנחנו יכולות להיפגש או אצלי בקליניקה בצפון, או אונליין בזום וגוגל מיט בנוחות של הבית שלך, מבלי לבזבז זמן יקר על נסיעות ופקקים. אני עובדת עם נשים אונליים עוד הרבה לפני זמן הקורונה בגלל שאני גרה בצפון הרחוק. זאת לא בדיוק אותה החוויה כמו מפגש פנים אל פנים ויחד עם זאת, מבחינת האפקטיביות של התהליך, התוצאות מצוינות ונשים רבות שעבדתי איתן רק אונליין מבלי להיפגש באופן פיזי אפילו פעם אחת, עשו ועושות שינויים עמוקים ומשמעותיים בתהליכים שלנו ביחד. מה שחשוב הוא שתהיה לך גישה לקו אינטרנט יציב, מומלץ שתהיי במרחב שקט ופרטי אם אין לך חדר שקט בבית, יש אפשרות להיפגש איתי דרך האינטרנט בפארק הסמוך אלייך או אפילו לשבת ברכב, או כל מקום יצירתי אחר שמאפשר לך פרטיות ועדיף שתהייה לנו גם מצלמה כדי שנוכל לראות אחת את השנייה, כי זה בהחלט מוסיף לחוויה. אפשר מהמחשב או מהטלפון, לפי מה שנוח לך.מחיר כל פגישה של שעה הוא 300 שח

כולנו רוצות שהשינוי יהיה מהיר ואם אפשר, כבר מאתמול. בייחוד אם המצוקה והכאב הם אלה שמביאים אותנו להתחיל טיפול והם יכולים להיות כל כך עוצמתיים ומשתקים, שאנחנו משוועות לשינוי ולהקלה מהירה עד כמה שאפשר. אז קודם כל אני מבטיחה לך שכבר אחרי כמה מפגשים, סביר שכבר תרגישי הקלה. כי סוף סוף הדברים מתאווררים ויש איתך מישהו מקצועי. את כבר לא לבד עם הבעיות שלך ולרוב כבר במפגשים הראשונים הדברים מתחילים להתבהר, מתחיל להיווצר סדר פנימי בתוך העומס הרגשי שאת נמצאת בו, והבעיות הבוערות שאת מגיעה איתם לטיפול כבר מתחילות לקבל מענה גם אם חלקי, נראה אור בקצה המנהרה. יש לכך הרבה מאוד משמעות, כי תת המודע כבר יכול להרגיש שאת מטפלת בעצמך, שאת בידיים טובות ושאפשר להתחיל ולהירגע. אבל יש גם אבל. חשוב לי שנתאם ציפיות לפני שאת מתחילה את התהליך. בתהליך של טיפול ריגשי אין קיצורי דרך ואין הוקוס פוקוס. אנחנו נכנסות למקומות עתיקים ועמוקים, עובדות על השורש של הדברים, כדי שהשינוי יהיה לתמיד ולפעמים הדרך היא ארוכה ולא פשוטה כך שלהשתחרר מהם ולרפא אותם, אנחנו צריכות ללכת את הדרך. אני איתך יד ביד בדרך הזו. אז כמה זמן זה לוקח? זה מאוד אישי ותלוי במקרה הספציפי שלך. עד כמה עמוקים הפצעים והחסמים שאת סוחבת מהעבר שלך? עד כמה תת המודע שלך כבר בשל לקפיצה הבאה של ההתפתחות שלך ומוכן לשחרר ולהתקדם הלאה? על כל אלה לא אני ולא את יודעות לענות מראש. אנחנו מתחילות לצעוד את הדרך ומגלות את התשובה ביחד תוך כדי הדרך. בקליניקה שלי, יש נשים שאני מלווה במשך כמה חודשים בלבד כי זה בדיוק מה שהן צריכות ונשים אחרות נמצאות אצלי בתהליך ארוך יותר, לפעמים אפילו קרוב לשנתיים. זה מאוד תלוי בהיסטוריה האישית והמשפחתית שלך ובדרך שכבר עשית. כדי שהטיפול יוכל להעמיק ולהיות אפקטיבי, אנחנו נפגשות פעם בשבוע ביום ושעה קבועים. כמו שאת בטח כבר יודעת, הרגלים ודפוסים שמושרשים עמוק והם חלק ממך כבר 20 או 30 שנה לא ממהרים לעזוב. טיפול רגשי עמוק ומשמעותי, כזה שמביא לשינוי אמיתי, קורה בקצב שלו ובקצב שלך ולפעמים לוקח לזה זמן. מה שאני יכולה להבטיח לך זה שאני לא סתם מושכת את התהליך. המטרה שלי היא ללוות אותך בצורה כל כך עמוקה, מקצועית ומדויקת שהתהליך יהיה כמה שאפשר יעיל, אפקטיבי וקצר. ההצלחה שלך היא ההצלחה שלי. ואני אוהבת לעזור לנשים לפרוח כמה שיותר מהר. כך שלאורך התהליך, אנחנו כל הזמן בודקות את הדופק ורואות מה משתנה בחוויה הפנימית שלך עם עצמך ומול העולם. מה נפתח ומשתחרר, מה כבר נוקה ומה נוצר והתחיל לפעול. מה משמח אותך ומה עוד לא, מה עדיין עוצר אותך ומפריע לך

אז מהן אפשרויות לתהליך טיפול ריגשי?

מחיר כל מפגש  300 ש”ח

את מרגישה בבטן את הפרפרים
שקוראים לך להתחיל טיפול רגשי?

טיפול רגשי