בין אם הגעת לגיל 40 או שאת כבר נושקת ל 50 או ל 60

בטח גם את חווה שבחצי השני של החיים, חלק מהדברים משתנים, יוצאים משליטה ומתפרקים.
למה זה קורה? והאם זה אומר שאת עוברת את משבר גיל 40 גם כשאת בת 40 פלוס?

בחצי הראשון של החיים את בלחץ לבנות את העתיד שלך: להצליח בלימודים, להתברג בעבודה טובה, למצוא זוגיות,
להקים משפחה ותוך כדי זה להבין מי את, מה היכולות שלך, לבנות את הערך העצמי, להוכיח את עצמך,
זה שלב של בנייה, של הישרדות, וגם סוג של מירוץ.

בשלב הזה את כמו לביאה, נלחמת, נאבקת, משיגה, מגשימה, מתאמצת, מנהלת את העולם,
לוקחת את הכול על הכתפיים הרחבות שלך, עושה שמיניות באוויר כדי שהכול יהיה בסדר
ושכולם יהיו בסדר גם כשזה בא על חשבונך.
את יודעת שאת חזקה ושאת יכולה לספוג ולהכיל הרבה דברים ואת אפילו מוכנה לוותר ולהתפשר,
העיקר שהכול יהיה מסודר.

בחצי הראשון של החיים, את מייצרת לך סדר פנימי, כזה שנכון לך ואז מגיע שלב משבר גיל 40 או בשם השני שלו משבר אמצע החיים וסוחף אותך עם כל מיני שינויים גם פנימיים וגם חיצוניים, שקורים לך בין אם במודע או שלא במודע
וזה משפיע גם בפיזי, גם ברגשי וגם באנרגטי.
כל מיני מבנים פנימיים ישנים, שעבדו עבורך בעבר, פתאום נשברים.
מה שהיה מסודר ומאוזן פעם, פתאום משתנה, הסדר הפנימי מופר
.

כל זה לא קורה סתם ככה בגיל 40

יש לזה סיבה מאוד משמעותית שעוד נגיע גם אליה, אבל לפני זה, חשוב לי שתבדקי רגע את ההתנהלות שלך ותראי אם אולי מתוך הרגל, את עדיין לוקחת על עצמך המון, מנהלת, מתכננת, מתקתקת עניינים, מונעת משברים, מחזיקה את הכול בשליטה' כדי שהכול יהיה בסדר ושכולם יהיו מרוצים ואם כן, אולי את כבר מבינה שזה גובה ממך מחיר כבד?
אולי התעייפת מזה וזה כבר פחות מתאים לך מפעם?

משבר גיל 40 אצל נשים עלול להגיע כשאת פתאום מגלה' שמה שהיה חשוב לך פעם, כבר פחות חשוב.
שמה שחשבת בעבר שהוא הסדר הנכון, הוא לאו דווקא נכון, את מבינה שממילא זה לא עוזר לנסות לשלוט
ולהשתלט על הכול
ושאת הכוחות ואת האנרגיה שלך' במקום לשים על מאבקים ועל לדחוף דברים, עדיף שתשימי במקומות יותר נעימים ומקדמים.

מגיל 40 והלאה, מן הסתם בא לך כבר להרגיש יותר נינוחה וקלילה. להישען אחורה ולנוח וכל זה בלי לפחד או לחשוש
שהעולם יתמוטט ושחס וחלילה תזניחי דברים או תישארי מאחור.

אז אני כאן להגיד לך שיש דרך לעשות את כל זה ושאני לגמרי יכולה לעזור לך בהתמודדות עם משבר אמצע החיים, ושאפשר למצוא את הסדר הפנימי האנרגטי החדש ואת האנרגיה האחרת בתוכך ולחיות שלמה, שלווה ושמחה.

משבר גיל 40 לא חייב להיות קשה. הוא אפילו יכול להיות ברכה, מתנה.

משבר גיל 40 אצל נשים (וגם גברים כמובן..) זאת למעשה הזדמנות גדולה והזמנה לשנות, לסנן, למיין, להקפיד, לשמור על הכוחות שלך ולדייק איפה, איך ועל מה את שמה את האנרגיה שלך. למצוא סדר אנרגטי חדש שמותאם לשלב הזה של החיים.

הזהויות והתפקידים שמילאו אותך פעם כאימא, כבת זוג של, כאשת קריירה, כבר לא ממלאים אותך כמו פעם ואת מחפשת עוד משמעות, את מחפשת את עצמך בחזרה.

בהדרגה את רואה שכולם יכולים להסתדר גם בלעדייך ואפילו ממש טוב, וההבנה הזאת קצת שוברת אותך, גם אם את לא מודה בזה.

אז למה כל זה קורה דווקא עכשיו בגיל 40 פלוס?

משהו עמוק קורה בשלב הזה, כמו מעין חשבון נפש. כל תחום נבדק מחדש: הקריירה, הפרנסה, הזוגיות, ואנחנו מחפשות משמעות חדשה.מה שהיה משמעותי פעם עלול להיתפס עכשיו כמשמעותי פחות. משהו עמוק בהתבוננות שלנו משתנה.

לרבות מאיתנו יש דחף לפעול בצורה אימפולסיבית, ולעשות שינויים בכל מיני תחומים כדי לשפר ולשדרג את החיים שלנו ולהרגיש טוב יותר. יש בהילות כזו כי אנחנו מתחילות להרגיש איפשהו בעומק, אי שם בתת המודע שהשעון מתקתק, שאנחנו לא נהיות צעירות יותר ושהזמן שלנו להגיע לאושר הולך ואוזל.

אם אנחנו לא מודעות לדחף הזה, הוא עלול לגרור אותנו להחלטות שגויות. אנחנו עלולות לחשוב בטעות שאם נשנה משהו חיצוני, משהו עמוק בתוכנו ישתנה אבל זאת טעות.

אני בטוחה שאת בדיוק במקום הנכון – גם אם את לא בטוחה בזה כרגע.

משם תגדלי ותצמחי ותתקדמי. הכי קל לעזוב בית, זוגיות, עבודה ולשנות משהו בחוץ, הרבה יותר קשה להישאר ולגדול שם ולקבל את המתנות האדירות שהשינוי הזה רוצה להביא איתו.

החל מגיל 40 יש את האפשרות ואת ההזמנה לעבור תהליך שקרל יונג קורא לו individuation  "ייחוד". זהו תהליך של להפוך לאני הייחודי האמיתי. זאת קריאה מהנשמה והזדמנות ענקית לסגור ולרפא אחת ולתמיד את הפצעים שלך מהעבר ולצמוח לרמות גבוהות של שלמות שלווה ושמחה.

היום, גם אם את מרגישה במשבר גיל 40 וגם אם לא, אחרי כל הדרך שעשית, את נמצאת כבר במקום אחר, את רואה את עצמך אחרת, את מרגישה בתוכך אחרת והעולם נראה לך אחרת ממה שהיה בחצי הראשון.

מלבד העובדה שאת יותר חופשיה ושיש לך יותר זמן פנוי לעצמך, יש לך גם ניסיון חיים רחב עמוק ועשיר, את חכמה הרבה יותר מפעם, יש לך יותר בטחון, יותר בגרות, יותר בשלות והבנה ויותר אומץ. כבר פחות חשוב לך ומפריע לך מה אחרים אומרים עלייך.

את מבדילה בקלות רבה יותר בין עיקר לטפל, את יותר מדייקת, יותר מסננת, יותר מפוכחת ומתבוננת על החיים בפרספקטיבה אחרת, כבר אי אפשר למכור לך "לוקשים".

את יותר מכירה את עצמך ומחוברת לעצמך מפעם, יותר קשובה ומכבדת את הצרכים שלך פחות מרצה אחרים, פחות ופחות מוכנה להתפשר. את לוקחת אחריות על החיים שלך בצורה עמוקה יותר, את כבר מכירה בערך שלך ויודעת מה את באמת שווה, את יותר יציבה, יותר מודעת לעצמך.

כל השינויים הפנימיים האלה לא הגיעו אלייך סתם במקרה,
הם פרי של הדרך שעשית בחצי הראשון של החיים ועכשיו, זה הזמן בשבילך ליהנות ולקטוף את הפירות.

אם את מוצאת את עצמך אחרי גיל 40 עדיין נאבקת, מתאמצת, מתוסכלת, חרדה, חוששת, במתח. במקום להיות מסופקת, נינוחה, שמחה ושלווה

כנראה שזה סימן כלשהו למשבר, וכנראה שאת עדיין פועלת באנרגיה הישנה, זו שמתאימה יותר לחצי הראשון של החיים וזאת הזמנה ללמוד למצוא את עצמך באנרגיה אחרת, חדשה ומותאמת יותר לשלב הזה.

אם את מרגישה מטולטלת על ידי השינויים שקורים במשבר גיל 40 במקום לשבת על הספה, להתרווח וליהנות ממה שמגיע לך, אם את מרגישה שעוד פעם את נסחבת ונגררת למקומות הישנים של מאמץ, דרמות, תחרות, הישגיות, מאבק, הישרדות ולא שם את רוצה להיות, כנראה שאת מתנהלת לא נכון עם האנרגיה שלך. מגיע לך לנוח ולקבל את מה שמגיע לך.

כשאני עובדת איתך עבודת עומק אחד על אחד, אני בעצם מחזירה אותך לעצמך ולחיבור הזה לאנרגיה אחרת בתוכך, זאת שהייתה תמיד שם אבל נדחקה לפינה. אני עוזרת לך למצוא את כל התשובות שכבר נמצאות בתוכך ומחכות להתגלות.

אנחנו לומדות איך לארגן את הסדר האנרגטי הפנימי מחדש, נכון ומותאם יותר לשלב הזה של החיים ולהרגיש שלמות שלוות ושמחות באמת ללא כל תלות ותנאי בנסיבות החיצוניות או בגורמים החיצוניים.

אנחנו עושות תהליך התפתחות אישית עמוק ומשולב שעוזר לך לצמוח ממשבר גיל 40.

מצד אחד אנחנו מנקות חסמים ואנרגיות ישנות שמפריעות לך ומעכבות אותך, ומצד שני אנחנו מגלות איך לפעול עם איכויות וחוויות אנרגטיות רגשיות אחרות שתומכות יותר – מה שמשפיע באופן חזק על ההרגשה הפנימית שלך מבלי לעשות שום שינוי חיצוני, אלא רק פנימי בתפיסה ובחוויה שלך שינית את כל העולם שלך.

את לומדת איך להוסיף לעצמך ואיך להתחבר לעוד איכויות אנרגטית אחרות וחדשות, כאלה שתמיד היו קיימות בתוכך אבל היו רדומות.

את לומדת איך להעיר אותן שוב, ואיך לאפשר להן למלא אותך ולסנכרן אותך לסדר האנרגטי הפנימי החדש שמתאים ספציפית לך בשלב הזה בחייך.

את מתחברת מחדש להוויות פנימיות שכוללות: הרפיה, מנוחה, יציבות, עשיה מדויקת, שמחה,שקט, ואמון.

ועוד כל מיני איכויות אנרגטיות כאלה שאת מכירה אבל או ששכחת שהן שם, או שאת לא יודעת איך להשתמש בהן בחיי היום יום שלך, או שאת לא משתמשת בהן מספיק ורוצה בהן חיזוק.

כשאת מחוברת אליהן והן יושבות חזק בתוכך את חיה יותר בשלווה.

יותר שלמה עם עצמך ויותר מדויקת ואוהבת את עצמך, יותר נינוחה, קשובה לעצמך ולצרכים שלך, מקבלת את עצמך, מבינה ומכירה את עצמך.וזה משפיע על כל תחומי החיים שלך ועל כל הקרובים אלייך.

כל אחת יכולה.

גם את מכירה רגעים כאלה של שלווה, שקט, תחושת שלמות, תחושת ביטחון, תחושת ערך ומסוגלות? אבל ברגעים של שינוי וברגעי האמת את שוכחת אותם, זה פשוט בורח לך בגלל שהדרך האוטומטית שאת רגילה לפעול בה – היא האנרגיה הישנה.

בתהליך איתי את נזכרת ומטמיעה שוב את האנרגיה האחרת וזה נעשה ממש ברמה של תאי הגוף, של תת המודע והדי.אן.איי.

אנחנו לא עושות רק עבודה מנטאלית, אלא במקביל עובדות רגשית אנרגטית בדרך שממש משנה בפועל את התחושה הפנימית שלך עם עצמך וכתוצאה מכך עם העולם.

זה לא הוקוס פוקוס, זה תהליך שבו את לומדת מחדש איך לעבוד שוב עם האנרגיה הזו שהייתה שם מאז שהיית ילדה ואיך להתחבר אליה ולהביא אותה להיות זמינה עבורך ביום יום. זה דורש תרגול ומודעות והתמדה אבל יש לזה גמול מאוד גדול אדיר.

זה משנה את כל איכות החיים שלך.

אז בואי צאי ביחד איתי למסע התפתחות אישית משמעותי
ותגלי איך לצמוח ממשבר גיל 40 ולהיות שלמה שלווה ושמחה

בואי, נתחיל כבר עכשיו
משבר גיל 40