עד כמה את שלווה, שלמה ושמחה?
והאם את מאוזנת?

מלאי שאלון אבחון עצמי מדליק וקבלי במתנה
ניתוח של מצבך, מסרים מעצימים מהקלפים וגם תרגיל מוקלט לאיזון

בפנים תמצאי:

  • מבדק עצמי של האיזון הפנימי

    15 שאלות מבדק עצמי שיעזרו לך לאבחן עד כמה את שלמה שלווה ושמחה. אלה הן שאלות בסיסיות שקשורות לאיזון ולאושר שלנו שבדרך כלל אנחנו לא עוצרות לחשוב עליהן. המענה עליהן כבר יפתח לך פתח לתהליך פנימי מעניין עם עצמך. השאלון הוא חסוי לחלוטין ולעינייך בלבד

  • ניתוח מדויק של האיזון הפנימי

    תגלי איזה איכויות אנרגטיות דומיננטיות אצלך כרגע ואיזה איכויות כדאי להעיר משנת היופי, לחזק ולשכלל. דרך ההתבוננות והבדיקה העצמית הזו משהו באיזון הפנימי שלך כבר מתחיל להתארגן מחדש,  להתעורר ולהיפתח

  • מסרים מהקלפים ותרגיל מוקלט לאיזון

    תקבלי תהליך מסודר שמשולב גם ממסרים מקלפי השראה ותודעה שפיתחתי שנקראים “אמיתיות” ומזכירים לך מה הצעד הבא שחשוב לך להתמקד בו כדי לחזור לאיזון וגם מתרגיל מוקלט שתוכלי להאזין לו ולתרגל שוב ושוב ויעזור לך ליישם ולהטמיע את כל הידע שקיבלת

הכניסי פרטים ותועברי מיידית לשאלון

קצת ממה שנשים אומרות על התכנים שלי

טיפול רגשי אנרגטי

כשהגעתי לאנאמה הרגשתי שאני בסערה ואין לי שקט.במהלך העבודה הבנתי שאני מתירה פלונטרים של שנים, שפתאום אני מבינה מאיפה פעלתי ומה הניע אותי עד היום. אנאמה לימדה אותי להתחבר לבחירות הנכונות שלי מהמקום הכי נכון עבורי. לא לרצות את האחרים. היום יש לי דרך וכלים לחקור בתוכי.

חני קלרנפלד

ממליצות על אנאמה טל מילר

אני מרגישה אחרת ואני חווה את המצבים שאני נמצאת בהם אחרת. רק עכשיו כשיש לי יותר בהירות, אני רואה איך הרגשתי קודם וזה מדהים ואת מדהימה ותודה. הלב שלי מתרחב מפעם לפעם כשאני איתך ואני מודה על המקום שלך בעולם.

מאיה פכהולדר

מי אני?

הי, אני אנאמה טל מילר, פסיכותרפיסטית גופנית מטעם אוניברסיטת חיפה, מטפלת רגשית בעלת קליניקה פרטית משנת 1999, מורה ותלמידה בדרך הרוחנית משנת 1996.
אני מתמחה בעיקר בטיפול בנשים ועובדת באופן פרטני ובקבוצות. עם השנים צברתי ניסיון מקצועי רב בטיפול בנשים במשברים בייחוד במשבר גיל 40 וגיל המעבר, כמו גם בעבודה עם נשים נפגעות אלימות ונפגעות תקיפה מינית בכל הגילאים.

אני בעלת הכשרות טיפול נוספות כגון:
דמיון מודרך, נשימה מעגלית, תטא הילינג, רייקי, מיינדפולנס, פרחי באך, אקסס בארס, העיצוב האנושי ועוד.

שיטת הטיפול שלי שנקראת ‘איזון דינאמי’
היא שילוב ייחודי של פסיכולוגיה בודהיסטית וטכניקות מהמזרח הרחוק עם הפסיכותרפיה הגופנית המודרנית ומשלבת בין רוח לחומר בצורה מאוד עמוקה, אותנטית ומרגשת.
אני מתגוררת בישוב קהילתי בגליל, נשואה ואימא לשני בנים.

הירשמי ותועברי מיד לשאלון